Tweede Kamerleden op Twitter

< Getwitter

De lijst is per kolom te sorteren door in de kopregel te klikken.
De link die op het Twitter-adres staat, leidt direct naar het account van het betreffende Tweede Kamerlid.

AchternaamVoornaamPartijTwitterVolgers 05/11Tweets 07/11
Aalst, R.R. vanRoyPVV@rvanaalst6954856
Agema, M.FleurPVV@FleurAgemaPVV409115672
Amhaouch, M.MustafaCDA@MustafaAmhaouch20503909
Arib, K.KhadijaPvdA@khadijaArib152234954
Arissen, F.M.Femke MerelPvdD@FemkeMerel32553859
Asscher, L.F.LodewijkPvdA@LodewijkA27925611384
Azarkan, F.FaridDENK@F_azarkan128732707
Azmani, M.MalikVVD@MalikAzmani56181152
Baudet, T.H.P.ThierryFvD@thierrybaudet1015806194
Becker, B.BenteVVD@bentebecker2221635
Beckerman, S.M.SandraSP@SandraBeckerman26053991
Beertema, H.J.HarmPVV@harmbeertema56964966
Belhaj, S.SalimaD66@SalimaBelhaj2827641
Berg, J.A.M.J. van denJobaCDA@JobaCDA843679
Bergkamp, V.A.VeraD66@vera_bergkamp1878719310
Bisschop, R.RoelofSGP@BisschopRoelof57393143
Boer, M.G.W. denMonicaD66@monicadenboer8071246
Bosch, A. van denAlbertVVD?
Bosma, M.MartinPVV@Martinbosma_pvv188594177
Bosman, A.AndréVVD@andrebosman64926443
Bouali, A.AchrafD66@achrafboualiD66106567
Brenk, C.M. vanCorrie50PLUS@CvanBrenk529817566
Broeke, J.H. tenHanVVD@HanTenBroeke2121221368
Bruins Slot, H.G.J.HankeCDA@HankeBruinsSlot51851442
Bruins, E.E.W.EppoCU@eppobruins418914204
Buitenweg, K.M.KathalijneGL@kathalijne59501257
Dam, C.J.L. vanChrisCDA@ChrisvanDamCDA837301
Diertens, A.E.AntjeD66@AntjeDiertens18264714
Dijck, A.P.C. vanTonyPVV?
Dijk, G.J. vanGijsPvdA@dijkvangijs28402810
Dijk, J.J. vanJasperSP@JaspervanDijkSP97637203
Dijkgraaf, E.ElbertSGP@elbertdijkgraaf2180211846
Dijkhoff, K.H.D.M.KlaasVVD@dijkhoff3456818994
Dijksma, S.A.M.SharonPvdA@sharon_dijksma295779539
Dijkstra, P.A.PiaD66@piadijkstra311015011
Dijkstra, R.J.RemcoVVD@remcovvd672623392
Dik-Faber, R.K.CarlaCU@carladikfaber1191113180
Diks, L.I.IsabelleGL@IsabelleDiks42534330
Eijs, J.M. vanJessicaD66@JessicaVanEijs21675722
El Yassini, Z.ZohairVVD@ZelYassini12711405
Ellemeet, C.E.CorinneGL@CorinneEllemeet29873801
Fritsma, S.R.SietsePVV?
Futselaar, F.W.FrankSP@FrankFutselaar16902762
Geluk-Poortvliet, L.W.D.LennyCDA@poortvli304260
Gerbrands, K.KarenPVV@KarenGerbrands120249520
Geurts, J.L.JacoCDA@JacoGeurts75596040
Graaf, M. deMachielPVV@GraafdeMachiel84574813
Graaf, S.J.F. van derStienekeCU@StienekevdGraaf25795240
Grashoff, H.J.RikGL@rikgrashoff38661614
Graus, D.J.G.DionPVV@RidderDionGraus35063646
Groot, T.C. deTjeerdD66@TjeerdD6620172530
Groothuizen, M.MaartenD66@GroothuizenD6610082037
Haersma Buma, S. vanSybrandCDA@sybrandbuma743671985
Haga, W.R. vanWybrenVVD@WybrenvanHaga11806101
Heerema, R.J.RudmerVVD@rudmer26553633
Heerma, P.E.PieterCDA@PieterHeerma67194049
Helder, L.M.J.S.LilianPVV@lilianhelderpvv105401778
Helvert, M.J.F. vanMartijnCDA@Martijncda48539816
Hennis-Plasschaert, J.A.JeanineVVD@JeanineHennis9582928267
Hermans, S.T.M.SophieVVD@Sophie_Hermans631112
Hiddema, T.U.TheoFvD@THiddema19075144
Hijink, H.P.M.MaartenSP@MaartenHijink18413909
Hul, K.A.E. van denKirstenPvdA@kirstenvdhul51636585
Jetten, R.A.A.RobD66@RobJetten536018520
Jong, L.W.E. deLéonPVV@leondejong65373871
Karabulut, S.SadetSP@SadetKarabulut1626110522
Kent, B. vanBartSP@bartvankent26219612
Klaver, J.F.JesseGL@jesseklaver1779771982
Koerhuis, D.A.N.DanielVVD@danielkoerhuis8042347
Kooiman, C.J.E.
BurgerkrachtCentraal is geblokkeerd
NineSP@NineKooiman1293110762
Koopmans, S.M.G.SvenVVD@SvenKoopmansVVD885138
Kops, A.AlexanderPVV@KopsPVV15482319
Kröger, S.C.SuzanneGL@suzanne_GL31045891
Krol, H.C.M.Henk50PLUS@HenkKrol1623911570
Kuik, A.AnneCDA@AnneKuik29641812
Kuiken, A.H.AttjePvdA@attjekuiken99945693
Kuzu, T.TunahanDENK@tunahankuzu311333858
Kwint, J.P.PeterSP@peterkwint9504143528
Laan-Geselschap, A.J.M.AntoinetteVVD@Antoinettelaan453313183
Lange, L.A. deLeendertVVD@leendertdelange20504288
Lacin, C.CemSP@CemLacin11781898
Lee, T.M.T. van derTomGL@TomvanderLee641734387
Leijten, R.M.RenskeSP@RenskeLeijten3732626470
Linde, R.E. van derRoaldVVD@RoaldLinde34101279
Lodders, W.J.H.HelmaVVD@HelmaLodders91247561
Madlener, B.BarryPVV?
Maeijer, V.VickyPVV@VickyMaeijer3054859
Marijnissen, L.M.C.LilianSP@MarijnissenL1127111436
Markuszower, G.GidiPVV@GidiMarkuszower29981538
Martels, M.R.H.M. vonMauritsCDA@mvonmartels40285805
Meenen, P.H. vanPaulD66@Paul_van_Meenen106078360
Middendorp, J.JanVVD@Jan_Middendorp7431248
Molen, H. van derHarryCDA@harryvdmolen358020519
Moorlag, W.J.WilliamPvdA@wmoorlag28142196
Mulder, A.AnneVVD@a_mulder5959756
Mulder, A.H.AgnesCDA@AgnesMulderCDA87047087
Mulder, E.EdgarPVV@edgarmulder110018445
Nijboer, H.HenkPvdA@henknijboer82766923
Nijkerken-de Haan, C.N.A.ChantalVVD@cnijkerken14021954
Nispen, M. vanMichielSP@MichielvNispen7530
Ojik, A. vanBramGL@BramvanOjikGL9905182
Omtzigt, P.H.PieterCDA@PieterOmtzigt5140428225
Oosten, F. vanFoortVVD@foortvanoosten37491914
Ouwehand, E.EstherPvdD@estherouwehand2022026137
Özdil, Z.ZihniGL@ZihniOzdil1134330477
Öztürk, S.SelçukDENK@selcukozturknl65111294
Özütok, N.NevinGL@NevinOzutok382912596
Paternotte, J.M.JanD66@jpaternotte89055467
Pechtold, A.AlexanderD66@APechtold67345112934
Peters, W.P.H.J.RenéCDA@RenePetersOss349617300
Ploumen, E.M.J.LiliannePvdA?
Popken, G.J.F.GabriëllePVV@gjfpopken15972295
Raak, A.A.G.M. vanRonaldSP?
Raan, L. vanLammertPvdD@LammertvanRaan18134921
Raemakers, R.RensD66@RensRaemakers23855910
Roemer, E.G.M.EmileSP@emileroemer1982813129
Rog, M.R.J.MichelCDA@michelrog106246117
Ronnes, H.A.G.ErikCDA@ErikRonnes28978450
Rooijen, M.J. vanMartin50PLUS@MvRooijen499866
Roon, R. deRaymondPVV@r_deroonpvv680937
Rutte, A.C.L.ArnoVVD@arnorutte570610904
Sazias, L.Léonie50PLUS@LeonieSazias1363787
Segers, G.J.M.Gert-JanCU@gertjansegers2936538693
Sienot, M.F.MatthijsD66@MatthijsSienot353215621
Sjoerdsma, S.W.SjoerdD66@swsjoerdsma1265010459
Slootweg, E.J.Evert JanCDA@EvertJanSlootwe361232
Sneller, J.C.JoostD66@Sneller23288795
Snels, B.A.W.BartGL@bartsnels25522428
Staaij, C.G. van derKeesSGP@keesvdstaaij634074146
Tellegen, O.C.OckjeVVD@ockjetellegen47752476
Thieme, M.L.MariannePvdD@mariannethieme10677918861
Tielen, J.Z.C.M.JudithVVD@JudithTielenVVD13645599
Tongeren, L. vanLiesbethGL@GroenLiesbeth2583857719
Toorenburg, M.M. vanMadeleineCDA@MvanToorenburg126279652
Veldman, H.S.HaykeVVD@HaykeVeldman295911888
Verhoeven, K.KeesD66@KeesVee2000812668
Voordewind, J.S.JoëlCU@JoelVoordewind153197769
Voortman, L.G.J.LindaGL@lindavoortman2099333213
Vries, A. deAukjeVVD@aukjedevries503116961
Wassenberg, F.P.FrankPvdD@WassenbergFrank19951755
Weerdenburg, V.D.D. vanDanaiPVV@Danai_PVV13852160
Westerveld, E.M.LisaGL@Lisawesterveld64809897
Weverling, A.ArneVVD@ArneWeverling40395136
Weyenberg, S.P.R.A. vanStevenD66@svanweyenberg919310592
Wiersma, A.D.DennisVVD@DennisWiersma39157479
Wilders, G.GeertPVV@geertwilderspvv9277739338
Wörsdörfer, M.MartinVVD@Worsdorfer24077839
Wout, B. van 'tBasVVD@bvantwout44202537
Yesilgöz-Zegerius, D.DilanVVD@DilanYesilgoz1017639070
Ziengs, E.ErikVVD@erikziengs62092719